Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Burmistrz Włodawy zaprasza organizacje pozarządowe do składania informacji o zadaniach planowanych do realizacji w 2019

Data publikacji: 2018-09-10, Data modyfikacji: 2018-09-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Włodawy  zaprasza organizacje pozarządowe oraz inne podmioty, o których mowa wart. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do przedłożenia informacji dotyczących planowanej działalności w sferze zadań publicznych w 2019 roku. Informacja dotyczy zadań określonych w art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, należących do zadań własnych Gminy Miejskiej Włodawa, zlecanych w trybie wymienionej wyżej ustawy, także zadań obejmujących działania z zakresu profilaktyki uzależnień, realizowanych na rzecz mieszkańców miasta Włodawa. Powyższy zakres obejmuje zadania z rodzaju:  wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, kultura,sztuka,ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, podtrzymywanie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwój świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, działania na rzecz osób niepełnosprawnych, działania na rzecz osób w wieku emerytalnym, edukacja, oświata i wychowanie, turystyka i krajoznawstwo, działalność na rzecz organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego,  działania wspomagające rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, ekologii i ochrony zwierząt, przeciwdziałanie alkoholizmowi oraz narkomanii.Informacja powinna zawierać krótki opis zadania, oszacowany koszt realizacji, wskazanie celu publicznego, który powinien być osiągnięty oraz termin realizacji. Pisma złożone przez organizacje pozarządowe mają wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowią wniosku do budżetu, nie mają charakteru wiążącego, nie wymagają też udzielenia pisemnej odpowiedzi. Złożenie powyższej informacji o planowanych działaniach do Urzędu Miejskiego we Włodawie nie stanowi też złożenia oferty realizacji zadania publicznego ani zagwarantowania przyznania środków finansowych z budżetu miasta. Powyższych informacji nie należy składać na formularzu oferty. Informacje złożone przez organizacje pozarządowe pozwolą na zapoznanie się z kierunkami planowanych działań,jak również w miarę możliwości mogą być uwzględnione przy konstruowaniu preliminarza wydatków na rok 2019 w ramach projektu programu współpracy Gminy Miejskiej Włodawa z organizacjami pozarządowymi na rok 2019 oraz projektu programu profilaktyki i przeciwdziałania problemom alkoholowym oraz narkomanii na rok 2019. The post Burmistrz Włodawy zaprasza organizacje pozarządowe do składania informacji o zadaniach planowanych do realizacji w 2019 appeared first on Urząd Miejski we Włodawie.

Pełna treść wiadomości na: um.wlodawa.eu/?p=14580
Urząd Miejski we Włodawie, Źródło artykułu: wlodawa.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włodawski

  Powiat włodawski - powiat z siedzibą we Włodawie w województwie lubelskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Włodawa (gmina miejska), Hanna, Hańsk, Stary Brus, Urszulin, Włodawa (gmina wiejska), Wola Uhruska oraz Wyryki.

  Za sprawą walorów kulturowych, przyrodniczych i krajobrazowych obszar zasługuje na szczególną uwagę turystów. Urzeka naturalnością środowiska oraz bogactwem unikalnych okazów zarówno fauny, jak i flory. Można je spotkać w okolicznych lasach, na terenach bagiennych i torfowych, rozległych łąkach i na obszarach licznych jezior. Nieskażona, dzikie środowisko, malownicze jeziora, spokój i cisza każdego roku przyciągają rzesze odwiedzających. Oprócz bogactw przyrody na atrakcyjność powiatu wpływają zabytki historyczne i architektoniczne. Poprzez najpiękniejsze miejsca powiatu włodawskiego przechodzą liczne szlaki turystyczne, które zachęcają do pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola