Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ruszył nabór wniosków do rządowego programu "Czyste Powietrze"

Data publikacji: 2018-09-24, Data modyfikacji: 2018-09-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Zachęcamy mieszkańców Włodawy do składania wniosków w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”.– Rządowy program „Czyste powietrze” może być istotnym wsparciem trwającego we Włodawie procesu termomodernizacji. Dotychczas pozyskaliśmy  środki zewnętrzne min. na termomodernizację budynków socjalnych (ponad 800 000 zł) oraz złożyliśmy wniosek na termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 3, który przeszedł pozytywnie ocenę formalną. Uruchomiliśmy też system kontroli jakości powietrza. Trwa również montaż kolektorów słonecznych, na który uzyskaliśmy dofinansowanie w wysokości ponad 3 000 000 zł. Te wszystkie działania połączone z wymianą pieców w ramach rządowego programu z pewnością przyczynią się do ograniczenia emisji pyłów i poprawy jakości powietrza w mieście – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński. W ramach programu „Czyste powietrze” mieszkańcy Włodawy mogą otrzymać nawet 53 tys. zł dofinansowania na wymianę pieców oraz termomodernizacji budynków. Szczegółowe informacje o warunkach udziału w programie oraz niezbędne dokumenty można znaleźć na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie – http://www.wfos.lublin.pl/czyste-powietrze.html. The post Ruszył nabór wniosków do rządowego programu „Czyste Powietrze” appeared first on Urząd Miejski we Włodawie.

Pełna treść wiadomości na: um.wlodawa.eu/?p=14639
Urząd Miejski we Włodawie, Źródło artykułu: wlodawa.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włodawski

  Powiat włodawski - powiat z siedzibą we Włodawie w województwie lubelskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Włodawa (gmina miejska), Hanna, Hańsk, Stary Brus, Urszulin, Włodawa (gmina wiejska), Wola Uhruska oraz Wyryki.

  Za sprawą walorów kulturowych, przyrodniczych i krajobrazowych obszar zasługuje na szczególną uwagę turystów. Urzeka naturalnością środowiska oraz bogactwem unikalnych okazów zarówno fauny, jak i flory. Można je spotkać w okolicznych lasach, na terenach bagiennych i torfowych, rozległych łąkach i na obszarach licznych jezior. Nieskażona, dzikie środowisko, malownicze jeziora, spokój i cisza każdego roku przyciągają rzesze odwiedzających. Oprócz bogactw przyrody na atrakcyjność powiatu wpływają zabytki historyczne i architektoniczne. Poprzez najpiękniejsze miejsca powiatu włodawskiego przechodzą liczne szlaki turystyczne, które zachęcają do pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola