Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie na LVIII sesję Rady Miejskiej

Data publikacji: 2018-10-29, Data modyfikacji: 2018-10-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszam mieszkańców Włodawy na LVIII sesję Rady Miejskiej w dniu 31 października 2018 r. o godz. 10.00. Obrady sesji odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie, Aleja Józefa Piłsudskiego 41.Porządek obrad sesji: Otwarcie obrad sesji.Przyjęcie protokołu obrad LVII, LVI, LV, LIV i LII sesji Rady Miejskiej.Informacja Przewodniczącego rady o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.Informacja Burmistrza z realizacji uchwał i o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.Interpelacji, wnioski i zapytania radnych.Podjęcie uchwał w sprawie:6.1. uchwalenia Statutu Gminy Miejskiej Włodawa,6.2. zasad udzielania i rozmiaru obniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycielom, którym powierzono stanowiska kierownicze w Gminie Miejskiej Włodawa,6.3. zmiany uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie w ośmioletnią Szkołę Podstawową nr 2 im. Komisji Edukacji Komisji Narodowej we Włodawie,6.4. zmiany uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Gen. Franciszka Kleeberga we Włodawie w ośmioletnią Szkołę Podstawową nr 3 im. Gen. Franciszka Kleeberga we Włodawie,6.5. zmiany uchwały Nr LII/285/18 z dnia 28 czerwca 2018 r.,6.6. wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości,6.7. sprzedaży lokalu mieszkalnego.Informacja o przebiegu wykonania budżetu Gminy Miejskiej Włodawa, informacja o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej oraz informacja o przebiegu wykonania planu finansowego samorządowych instytucji kultury za pierwsze półrocze 2018 r.Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w roku szkolnym 2017/2018.Odpowiedzi na interpelacje, wnioski i zapytania radnych.Wolne wnioski i informacje.Zakończenie obrad sesji. Przewodniczący Rady Miejskiejwe Włodawie The post Zaproszenie na LVIII sesję Rady Miejskiej appeared first on Urząd Miejski we Włodawie.

Pełna treść wiadomości na: um.wlodawa.eu/?p=14888
Urząd Miejski we Włodawie, Źródło artykułu: wlodawa.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włodawski

  Powiat włodawski - powiat z siedzibą we Włodawie w województwie lubelskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Włodawa (gmina miejska), Hanna, Hańsk, Stary Brus, Urszulin, Włodawa (gmina wiejska), Wola Uhruska oraz Wyryki.

  Za sprawą walorów kulturowych, przyrodniczych i krajobrazowych obszar zasługuje na szczególną uwagę turystów. Urzeka naturalnością środowiska oraz bogactwem unikalnych okazów zarówno fauny, jak i flory. Można je spotkać w okolicznych lasach, na terenach bagiennych i torfowych, rozległych łąkach i na obszarach licznych jezior. Nieskażona, dzikie środowisko, malownicze jeziora, spokój i cisza każdego roku przyciągają rzesze odwiedzających. Oprócz bogactw przyrody na atrakcyjność powiatu wpływają zabytki historyczne i architektoniczne. Poprzez najpiękniejsze miejsca powiatu włodawskiego przechodzą liczne szlaki turystyczne, które zachęcają do pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola