Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Robotnik górniczy dołowy

Data dodania: 2018-06-04
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Puchaczów, Stawka minimalna: 2200.00 PLN
Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Wykonywanie prac pomocniczych przy konserwacji maszyn, sprzętów oraz instalacji kopalnianych, w tym czyszczenie maszyn, sprzętów, narzędzi, chodników przewozowych i ciagów dostawczych; Sortowanie, ładowanie, rozładowywanie, układanie i magazynowanie narzędzi, materiałów i zasobów wykorzystywanych przez innych pracowników kopalni; Montowanie , demontowanie i naprawianie torowisk przewozu głównego i oddziałowego; Posługiwanie się narzędziami ręcznymi (wiertarka, kilof, łom, młot, klucz fajkowy); Przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż, i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.wlodawa.pl/oferta/4587/robotnik-gorniczy-dolowy
Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie, Źródło ogłoszenia: pup.wlodawa.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
włodawski

Powiat włodawski - powiat z siedzibą we Włodawie w województwie lubelskim. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Włodawa (gmina miejska), Hanna, Hańsk, Stary Brus, Urszulin, Włodawa (gmina wiejska), Wola Uhruska oraz Wyryki.

Za sprawą walorów kulturowych, przyrodniczych i krajobrazowych obszar zasługuje na szczególną uwagę turystów. Urzeka naturalnością środowiska oraz bogactwem unikalnych okazów zarówno fauny, jak i flory. Można je spotkać w okolicznych lasach, na terenach bagiennych i torfowych, rozległych łąkach i na obszarach licznych jezior. Nieskażona, dzikie środowisko, malownicze jeziora, spokój i cisza każdego roku przyciągają rzesze odwiedzających. Oprócz bogactw przyrody na atrakcyjność powiatu wpływają zabytki historyczne i architektoniczne. Poprzez najpiękniejsze miejsca powiatu włodawskiego przechodzą liczne szlaki turystyczne, które zachęcają do pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek.

 

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola